1 września, w 86. rocznicę wybuchu II wojny światowej, modlitwą, wiązankami kwiatów, zniczami, zadumą oddaliśmy hołd tym, którzy poświęcili swoje życie za wolną Ojczyznę.
Przekazujemy w ten sposób młodemu pokoleniu pamięć i świadectwo naszych przodków.
Szanujemy ich poświęcenie i heroizm.